חברת גאיה מחזור

מה עושים עם פסולת מתכות? ממחזרים!

הענף של מיחזור פוסלת מתכות הולך ומתרחב, ואם אתם עדיין לא יודעים שפסולת מתכות אפשר למחזר, הגיע הזמן שתדעו. מהי פסולת מתכות? איך ממחזרים אותה? ומה אתם צריכים לעשות כדי למחזר אותה? כל התשובות לשאלות שיאפשרו לכם גם להיפטר מכמות גדולה של פסולת וגם, אגב כך, להיות ידידותיים לסביבה ולתרום למצבו של כדור הארץ.

מדוע כדאי לשלוח פסולת מתכתית למיחזור?

מיחזור מתכות, בדומה למחזור של חומרים אחרים, פירושו שימוש חוזר בחומרים שקיימים במתכת להפקה של חומר גלם חדש. תהליך כזה, כמו מיחזור של פלסטיק, זכוכית או נייר- שהם מסוגי המחזור היותר מוכרים ופופולאריים, הוא תהליך שמיטיב עם המאזן האקולוגי ועם כדור הארץ, עם ערך מוסף אחד גדול.

היות שהפסולת המתכתית, בשונה מנייר למשל, היא פסולת שלוקח לה אלפי שנים להתכלות ושהעמידות שלה לשריפות היא גבוהה מאוד- הרי שלמיחזור שלה חשיבות רבה עוד יותר. פסולת מתכתית היא מפגע סביבתי אם לא מטפלים בה נכון, אבל מעבר לזה, היא תופסת הרבה מאוד מקום ולא פשוט למצוא פתרון לפינוי שלה, אלא אם כן ממחזרים אותה. רכבים ישנים, סורגים של חלונות, מחסן שמעלה אבק- כל אלה מייצרים כמות גדולה של גרוטאות מתכתיות שתופסות שטח רב ושיוצרות לסביבה מראה לא אסתטי ובטח שלא נעים לעין.

צרו קשר עם חברת גאיה שתגיע לפנות את הפסולת מהנקודה הרלוונטית

כאן נכנסת לתמונה חברת גאיה, העוסקת במיחזור של פסולת מתכות מסוגים שונים, תהליך שמתחיל בקנייה, איסוף ופינוי של הפסולת מכם. כאמור, היות שהעמידות של המתכת היא גבוהה מאוד ולכן הטמנתה אינה אפשרית, ומאחר ושריפה של מתכות היא תהליך שכרוך בפליטת מזהמים שונים שלא עושים חסד עם האוויר- הפתרון האולטימטיבי הוא לפנות לחברת גאיה, המתמחה בפינוי, איסוף ומיחזור של הפסולת המתכתית שלכם.

נתונים מראים, שרק הפסולת המתכתית המצטברת כתוצאה מיציאתם של רכבים ישנים מכלל שימוש עומדת על 40 אלף טון בשנה. תחשבו לרגע איזו תרומה יכולה להיות לכם לסביבה, אם רק תחליטו למחזר את הפסולת הזו. התהליך הוא פשוט ביותר. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת גאיה, ונציגי החברה ידאגו להגיע אליכם כדי לאסוף את הפסולת הנידונה ולהובילה אל מרכז גאיה בו מתבצעים תהליכי המיחזור.

זה כדאי עבורינו, זה כדאי עבורכם וזה כדאי עבור הכדור עליו אנחנו חיים.

דילוג לתוכן