מיחזור מחשבים עבור ארגונים ומקומות עבודה

ארגונים ומקומות עבודה נשענים במידה משמעותית על מחשבים וציוד נלווה (שרתים, כוננים). לעיתים רבות ציוד זה צובר בלאי ומוחלף באחר, בין אם בבודדים ובין אם ב- "מכה" אחת של התחדשות. התקשרות עם חברה שמציעה שירותי מיחזור מחשבים תעזור לכם לפנות את הפסולת הזאת בצורה מסודרת, למנוע זיהום סביבתי ולהכשיר מחדש חומרים שניתנים לשימוש חוזר. מדוע חשוב להתקשר עם חברה שכזאת? ומה בדיוק יוצא לכם מזה? כל התשובות בשורות הקצרות שלפניכם.

לא להסתבך עם החוק

חשבתם להשליך את המחשבים הישנים שלכם בפח ה- "צפרדע" הירוק? חישבו על כך שנית, שכן השלכת פסולת אלקטרוניקה ומחשבים במקום שאינו מאושר לכך על פי חוק מהווה עבירה פלילית. פחי האשפה הרגילים אינם מיועדים להשלכת פסולת זו, שכן הייעוד הסופי של הפסולת שכן מאושרת לכך היא לעבור הטמנה באדמה.

בכל מה שקשור למחשבים, אין להטמין את סוג הפסולת הזאת באדמה מפאת החומרים הרעילים שהיא מכילה – ניקל, עופרת, ארסן ומתכות כבדות נוספות. התקשרות עם חברת מיחזור מחשבים תמנע מכם את כל כאבי הראש הללו, והיא כבר תדאג לשנע את המחשבים אל מחוץ לארגון ומקום העבודה שלכם ותעביר את כל האחריות אליה.

לקבל תמורה בעד המחשבים הישנים

השלכת מחשבים לפח לא רק שמזהמת ומהווה עבירה פלילית, היא גם לא כלכלית. הזמנת חברת מיחזור לשם ביצוע המשימה תעזור לכם לפנות את המחשבים כחוק, להירתם למאמץ לשמור על עולם ירוק ובריא יותר וכמו כן, תקבלו תמורה מלאה עבור ערך הפסולת שלכם. הבנתם נכון – פסולת המחשבים הישנים שלכם שווה כסף רב. המחשבים עצמם בנויים מחומרים רבים שניתנים למיחזור מחדש (למשל, אלומיניום, זהב, נחושת) וחברת מיחזור הוגנת לא רק שתוביל את הפסולת על חשבונה, אלא גם תשלם בעין יפה תמורתה.

דגשים בבחירת חברת המיחזור

בכל מה שקשור למקומות עבודה, מחשבים נושאים על גבם מידע רגיש שכדאי מאוד שלא יזלוג לידיים זרות. חברת מיחזור מחשבים מקצועית תהיה מודעת לכך ועל כן תדאג להוציא את המחשבים מארגונכם רק לאחר טיפול טכני של מחיקה שלא יאפשר את שיחזור המידע המדובר. רק לאחר שהדבר יוסדר, יתחילו בתהליך הפירוק, ההשמדה, ההטמנה והמיחזור.

חלק מהחברות אף מבצעות איסוף של מוצרי חשמל ומחשבים גם מבתים של לקוחות פרטיים. כך שלאחר שתתקשרו עם החברה המתאימה, בידקו אם היא עובדת גם עם לקוחות שכאלה, ודאגו לפרסם את השירות בקרב העובדים שלכם. שגם הם ירוויחו כסף מהמחשב הישן והתקול שלהם ויתרמו בו בעת לסביבת מחיה ירוקה ונקייה יותר.