חברת גאיה מחזור

מדוע כדאי להתקשר עם קונה נחושת?

אם תביטו היטב בתכולת הבית שלכם, תגלו אינספור חפצים שעבורכם מהווים לא יותר מאשפה שטרם נזרקה, אך באופן מפתיע, עשויים להיות שווים הרבה מאוד כסף. דוגמה מצוינת לכך היא כלים ומוצרים העשויים נחושת.

מה ניתן לעשות עם אותם חפצים? פשוט להתקשר עם קונה נחושת מקצועי ואמין שיעניק לכם הצעת מחיר מסודרת.

מה מיוחד בחפצים מנחושת?

הנחושת היא חומר יקר-ערך, אשר ניתן לעשות בו שימוש חוזר. השילוב של שני אלו גורם לכך שחברות רבות מענף מחזור המתכות והציוד האלקטרוני ישמחו להעניק לכם כסף מזומן על מוצרים המכילים נחושת הנמצאים בביתכם. שווה, לא? ישנם אלפי מוצרים העשויים נחושת (באופן מוחלט או חלקי) – החל מכבלים, חוטים ורכיבים חשמליים, דרך חפצי נוי שונים ועד תכשיטים, ברזים, כלי בית, גופי תאורה ועוד.

 

אנחנו קונים נחושת, התקשרו אלינו עכשיו ל- 1800-800-878

או השאירו פרטים בטופס הצור הקשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר.

 

מתי כדאי לגשת להערכת שווי מוצרי נחושת?

בכל מקרה בו אתם חושבים שאולי יש סיכוי שמוצר או מוצרים בביתכם שאינם בשימוש, עשויים להכיל חלקי נחושת, מומלץ להתקשר עם קונה נחושת לקבלת הצעת מחיר מסודרת. נמליץ לנצל "מבצעי ניקיון ביתיים" (כמו לפני פסח) כדי לרכז במקום אחד את כל המוצרים ה"חשודים" כמכילים נחושת, ולהחליט מה שווה לכם למכור ומה תרצו להשאיר. חשוב: לעולם אל תצאו מנקודת הנחה שערכו של המוצר שלפניכם בטל בשישים. לא תאמינו כמה מוצרים ישנים וחסרי תועלת מתבררים כיקרים מפז…

איך מכירת נחושת מתבצעת בפועל?

תהליך מכירת מוצרי נחושת הינו מהיר, פשוט ונטול סיכונים כלשהם. אתם מרימים טלפון לחברה הרוכשת מוצרים מסוג זה. ייתכן ותתבקשו לשלוח תמונות של המוצרים אותם אתם מעוניינים למכור. במקרים אחרים, יגיע אליכם נציג או החברה, או שתתבקשו להגיע למשרדיה. שם תיערך בדיקת הערכה של שווי המוצרים ותוצע לכם הצעה בו במקום. נראה לכם ראוי? לוחצים ידיים, מקבלים כסף מזומן (במרבית המקרים) ויוצאים לדרככם שמחים ומאושרים.

מה חשוב לדעת לפני התקשרות עם קונה נחושת?

כדאי שתדעו – ישנם פערי מחירים בין הסוחרים השונים והחברות המציעות שירותי קניית נחושת. אמנם לרוב הפערים לא גדולים, אך עם חפצים רבים, הדבר עשוי להצטבר לסכומים גבוהים. יחד עם זאת, אל תמכרו באופן אוטומטי למרבה המחיר. התרשמו גם מאמינות העסק, מטיב השירות וכו'. בדקו מראש מתי ובאיזה אופן מקבלים את התשלום בעבור המוצרים, היכן מתבצעת הערכת השווי והאם ריבוי מוצרים יוביל אתכם לקבל תנאים טובים יותר.

אז זכרו – הפסולת שלכם עשויה להיות שווה הרבה מאוד כסף לאחר. אתרו מוצרי נחושת ביתיים ותצאו מורווחים באמצעות התקשרות עם קונה נחושת אמין ובעל מוניטין.

דילוג לתוכן