חברת גאיה מחזור

קניית מתכות

קניית מתכות

קניית מתכות היא צורה אחת של מסחר שקיבלה משמעות חדשה בעידן המודרני. קניית מתכות התרחשה מאז ומעולם, אלא שהיום פעולת קניית מתכות מקבלת פרשנות קצת שונה במקרים מסויימים. הטכנולוגיה המודרנית איפשרה לפתח מיכשור למיחזור מתכות ומאחר והיתרונות שבמיחזור מתכות הם כה גדולים קניית מתכות הפכה לפעולה אטרקטיבית מאי פעם. קניית מתכות נעשית בדרך כלל ממפעלים וחברות גדולות, שכן אותם גופים מייצרים פסולת מתכתית בכמויות גדולות ממכונות שחדלו מלפעול, ציוד מפעלי וכיוצא בזה, קניית מתכות יכולה להתבצע גם מפרטיים שברשותם מתכות שיצאו מכלל שימוש.

קניית מתכות לצורכי מיחזור או הפיכתם ישירות למוצר חדש שניתן לשימוש היא פעולה חיובית וחיונית למען איכות הסביבה, ואחת הדרכים שמעודדות את המשך הפעילות למען איכות הסביבה היא קניית מתכות .

היתרון שבמיחזור חומרים למיחזור חומרים ישנה חשיבות רבה והמון יתרונות. פעולת המיחזור מקטינה את היקפי הפסולת שאנחנו מייצרים, בין אם זו פסולת שמתערמת עד לגובה של הרים, פסולת אשר נטמנת באדמה ופסולת המושלכת לים. מיחזור חומרים הינו קריטי לצורך שמירה על איכות הסביבה, בין אם מדובר במיחזור חומרים מזהמים שאינם מתפרקים בטבע כמו פלסטיק על כל סוגיו, בין אם מדובר במיחזור חומרים שהם משאבי טבע כמו מתכות שונות ובין אם מיחזור מוצרים נוספים כמו חלקי אלקטרוניקה, חלקי רכבים ועוד.

חלק ניכר מהחומרים שניתן למחזר יכולים אפילו להיות משתלמים מבחינה כספית כך למשל קניית מתכות לצורכי מיחזור או קניית מתכות לצורכי שימוש חוזר, מזכה את בעל המתכת שמוסר אותה בהחזר כספי חלקי. החומרים שניתנים למיחזור הם כמעט כל סוגי החומרים באשר הם, החל ממוצרים חד פעמיים שנמצאים אצלנו בשימוש יומיומי דוגמת בקבוקי פלסטיק, עיתונים, כלים חד פעמיים ועוד וכלה במוצרים תעשייתיים שנמצאים בשימוש אצל חברות ומפעלים שונים. כפי שכבר נאמר קודם לכן, על חלק מהחומרים שנשלחים למיחזור ניתן לקבל אף תמורה כספית – כך לדוגמא בעת מיחזור מתכות.

מרבית חברות המיחזור מבצעות קניית מתכות על מנת למחזרן. קניית מתכות על ידי חברות המיחזור השונות משתלמת לכל הצדדים, המוסר נהנה מתגמול על המתכות שהוא מסר, חברות המיחזור אשר מבצעות קניית מתכות מקטינה  את היקפי השימוש במשאבי טבע ומאפשרות שימוש חוזר בקיים, ואנו נהנים מסביבה נקייה יותר.

מיחזור מתכות. קניית מתכות נעשית בין היתר לצורכי מיחזור מתכות כפי שכבר נאמר קודם לכן, בעת קניית מתכות לצורכי מיחזור נרכשים חלקי מתכות שונות, מכונות שפסקו לפעול או שהתבלו לחלוטין, גרוטאות למיניהן ועוד. קניית מתכות רלוונטית לכל סוגי המתכות באשר הן, כאשר לנחושת, אלומיניום ופלטינה יש ביקוש גבוה במיוחד. קניית מתכות יכולה להתבצע על ידי חברות מיחזור שונות אשר מתיכות את המתכות השונות ומאפשרות לבצע עליהן שימוש חוזר.

קניית מתכות נעשית בדרך כלל ממפעלים, ארגונים וחברות, קניית מתכות מסיבית נעשית גם מבתי חולים ובתי ספר וכל גוף למעשה שקיימת ברשותו פסולת מתכתית שהוא מבקש להיפטר ממנה. קניית מתכות יכולה להתבצע גם בשיתוף של המשרד להגנת הסביבה והרשויות המקומיות שנרתמות למאמץ המשותף הן מבחינת איסוף והן מבחינת קניית מתכות וחומרים נוספים לצורכי מיחזור. קניית מתכות יכולה להיעשות גם על ידי מגרשי גרוטאות שונים ואנשים פרטיים המבצעים קניית מתכות לצורך שימוש חוזר בחלקי המוצר.

קניית מתכות מלווה בדרך כלל גם באיסוף המתכות שנרכשו ולכן, אם ברצונכם לפנות למישהו בעניין קניית מתכות כדאי לברר גם על דרכי איסוף ומיקום נקודות איסוף המתכת. חברת גאיה מתמחה בתחום של קניית מתכות ומיחזורן, כמו כן, חברת גאיה עוסקת במיחזור של חומרי אלקטרוניקה וחומרים נוספים. קניית מתכות על ידי חברת גאיה נעשית מגופים פרטיים וציבוריים בארץ ובחו"ל והיא למעשה מהווה את אחד הגורמים המרכזיים בארץ המטפלים בתחום של קניית מתכות לצורך מיחזורן. בנוסף לפעולת קניית מתכות חברת גאיה מעניקה גם שירותי איסוף ומיון של המתכות השונות ומפעילה שישה מוקדי איסוף שונים המפוזרים ברחבי הארץ.

התקשר אלינו עכשיו למספר 1800-800-878

ולברר את המחיר של פינוי פסולת!

קניית מתכות – מדוע כדאי להתקשר עם חברה המתמחה בנושא?

מתכות משמשות את האדם לצרכיו עוד משחר ההיסטוריה. אך כיום, משום הביקוש הרב וכמויות המתכת האדירות הנדרשות בתעשייה, מורגשת מגבלת משאבים משמעותית מאוד שמאיימת להשפיע על כולנו בעליית מחירים גדולה של חומרי הגלם. על כל זאת ועוד, כריית המתכות והשינוע שלהן משפיעים בצורה ישירה על הבריאות של כולנו ביצירת יתר זיהום אוויר ועלייה בתחלואה.

הדרך למנוע את הבעיות הללו היא באמצעות ביצוע תהליכי מיחזור של מתכות קיימות, מה שאומר שבאפשרותו של כל אדם, מפעל או מקום עבודה להתקשר עם חברת מיחזור המתמחה בתהליכי קניית מתכות וכולם יוצאים נשכרים מכך. מה כולל השירות? להלן כל המידע.

מורידים את מחיר המתכת, וגם מרוויחים על הדרך

כאמור, בימינו ניתן לבצע מיחזור לכל סוגי המתכות ולהפוך את פסולת המתכת המצטברת במקומות עבודה, מפעלים ולקוחות פרטיים בחזרה לחומר גלם. באופן זה נמנעת עליית המחירים הדרסטית בתחום המתכות וגם נמנעים כל כאבי הראש של זריקת הפסולת (החוק מחייב לזרוק פסולת מתכות רק באתרים ייעודיים).

הלקוח, הלא הוא חברת המיחזור, רוכש את הפסולת לשם מטרות מיחזור, ומוכר אותן כחומר גלם חוזר לתעשייה. בעל המתכות מצידו, מעוניין "להיפטר" מהפסולת בהליך חוקי לחלוטין, מבלי להסתכן בעבירה פלילית. כמו שניתן להבין, קניית מתכות היא עסק משתלם עבור 2 הצדדים, ובמיוחד עבור המוכר שאף מקבל תמורה עבור הפסולת.

שומרים על סביבה נקייה

כל עסקת קניית מתכות טומנת בחובה גם יתרון חשוב נוסף, והוא שמירה על סביבה ירוקה, אוויר נקי לנשימה ומים נקיים לשתייה. תהליכי המיחזור למעשה מונעים פעולות זוללות אנרגיה בכריית משאבים ושינועם בספינות וכמו כן, הפסולת מועברת לטיפול מסודר ולא מושלכת לאדמה או לים, לא מתפרקת וגורמת לנזקים סביבתיים כלשהם.

כיצד מתבצעת ההתקשרות עם חברת המיחזור?

במידה ויש בידכם פסולת מתכת רבה, תוכלו ליצור קשר עם חברת מיחזור גדולה שתפעל מולכם בהליך מסודר. כל הליך קניית מתכות דבר חברה שכזאת יכלול את אפיון סוג הפסולת והערכת משקלה, מתן הצעת מחיר תמורתה, תכנון הגישה למקום לשם העמסת הפסולת וביום המשימה, עמידה בלוחות הזמנים ופינוי הפסולת לאתרי שונים להמשך טיפול.

חברת מיחזור איכותית ובעלת מוניטין תתנהל מולכם בצורה שקופה, תוך כדי הצעת מחיר שנשענת על מחירונים מוסכמים. השירות מתאים לכל מקום בו הצטברה פסולת מתכת רבה, מגרשי גרוטאות, מפעלים (וגם לצרכי פינוי מפעלים), אתרי בנייה ומקומות עבודה גדולים.

דילוג לתוכן