חברת גאיה מחזור

מיחזור מוצרי חשמל

3

גאיה היא החברה המובילה בתחום של מיחזור מתכות ומיחזור נחושת וכבלים.
אנחנו קונים כבלים למיחזור במחירים הכי טובים

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במספר מוצרי החשמל הנמכרים, ורבים אינם טורחים לתקן את אלו הישנים ומייד משליכים אותם לפח. על מנת למנוע את האשפה הרבה והחומרים המזיקים שבתוכה, ישנן חברות אשר מציעות שירות מיחזור מוצרי חשמל.

תהליך המיחזור נועד לטפל בכל המכשירים הללו, להשמיש מחדש את חומרי הגלם החיוניים שבהם ולסלק את החומרים הבעיתיים בצורה מסודרת. כאן נלמד על התהליך כולו ומה בדיוק יוצא לכם (ולכולנו) מזה.

הפרדה ופינוי

כאשר מגיעה חברת מיחזור מוצרי חשמל אל הלקוח, נדרשת משימה ראשונית של מיון פסולת זו בהתאם לקריטריונים שונים, שנתונים להחלטתו ושיקול דעתו של מנהל העבודה. שיקולים אלו עשויים לכלול משקל, נפח, חומרים וייעוד לפינוי לצרכי הטמנה או מיחזור מחדש. לאחר מכן הפסולת מועמסת על גבי משאיות ומועברת ליעדה הסופי.

בשלב זה הלקוח גם מקבל את התמורה בעד פסולת מוצרי החשמל שלקחה חברת המיחזור (תשלום מזומן בדרך כלל), מה שמוכיח שגם מה שנראה לכם כפסולת פשוטה, ניתן בסופו של דבר לתרגם לרווחים.

פירוק מדוקדק

לאחר פינוי הפסולת מהלקוח, עליה לעבור הליך טיפול נוסף בטרם היא תועבר למיחזור או להטמנה. משום שמוצרי החשמל של ימינו הם אינם אחידים בהרכבם וכוללים שילוב של מספר חומרים שמורכבים יחדיו (מתכות, פלסטיק וכו'), הרי שיש לפרק את מוצרי החשמל לסך מרכיביהם ולשלוח כל סוג של פסולת לנקודת יעד שונה.

מכך ניתן להבין כי הליך מיחזור מוצרי חשמל מסודר כולל למעשה הפרדה בין פסולת מתכות, אלומיניום, נחושת, זהב וחומרים נוספים, כאשר כל אלו מועברים למתקני מיחזור ייעודיים לשם שימוש מחדש בחומרי הגלם. חומרים אחרים, לרבות חומרים רעילים שנמצאים בתוך מוצרי חשמל רבים (ניקל, ארסן, עופרת ועוד) עוברים תהליך של ניטרול ולאחר מכן מועמסים לאתרי פינוי מורשים של המשרד להגנת הסביבה.

שימוש מחדש

הפסולת שהופרדה ונמצאה ראויה לצרכי מיחזור עושה כעת את דרכה אל מתקני מיחזור ייעודיים, שם מבצעים התכה של החומרים בהתאם לנקודת ההתכה הספציפית עבורם. בשלב הבא הנוזלים מועברים לתבניות יציקה בגדלים שונים ולאחר קירור מתקבל החומר הנקי שישמש כחומר גלם חדש לגמרי.

אנו נטפל בפסולת עבורכם

עליכם לזכור כי השלכת פסולת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה במקום שאינו מיועד לכך אסורה על פי חוק, כך שההתקשרות עם חברה שמציעה שירות מיחזור מוצרי חשמל תבטיח לכם פינוי חוקי ולגיטימי של הפסולת, קבלת תמורה כספית מלאה וטיפול בכל הבירוקרטיה הנדרשת. הרווח כולו שלכם – הן מבחינה כספית והן מבחינת אוויר נקי ועולם ירוק יותר.

התקשר אלינו עכשיו למספר 1800-800-878

וקבלו הצעת מחיר לפינוי פסולת!

Перейти к содержимому