חברת גאיה מחזור

קניית זהב

גאיה היא החברה המובילה בתחום של מיחזור מתכות ומיחזור נחושת וכבלים.
אנחנו קונים כבלים למיחזור במחירים הכי טובים

 

קניית זהב – שלבי התהליך

זהב הינו מתכת מבוקשת ביותר עם ערך שרק הולך ועולה עם השנים, והאדם מנצל את החומר לשימושים רבים (בתחום האומנות והתכשיטנות, תחומי האלקטרוניקה ועוד). משום הצורך בזהב כל כך רב, הרי שתהליך הכרייה שלו רק הולך ומתגבר, מה שעולה כסף רב ומעלה את מחיר הזהב בהתאם. הדרך למזער את עליית המחירים היא באמצעות מיחזור החומר. ובמילים אחרות – התקשרות עם חברה המתמחה בהליכי קניית זהב.

חברה שכזאת קונה מהלקוחות את הזהב שברשותם וזאת בתמורה לכסף מזומן. כאן תלמדו על השלבים השונים של תהליך הקנייה ועל הדברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים בחברה שתקנה מכם את הזהב שברשותכם.

אפיון הזהב

כאשר מזמינים חברה המתמחה בהליכי קניית זהב לשם קבלת הצעת מחיר, השלב הראשון בתהליך הוא למעשה אפיון הזהב, כלומר עד כמה הוא "נקי" וכמה אחוז זהב מבחינה משקלית יש בחפצים שאנחנו מעוניינים למכור. עליכם לדעת כי זהב טהור (24 קראט) מכיל כ- 100% זהב וככל שהזהב מורכב עם מתכות נוספות, כך יורדת מידת הטוהר שלו אל מתחת ל- 24 הקראט.

אנשי מקצוע מנוסים בתחום יודעים לזהות את דרגת הניקיון של הזהב אך לעיתים יש להיעזר בציוד אלקטרוני מתוחכם לשם כך, מה שמצוי אך ורק אצל חברות גדולות ומקצועיות בתחום.

שקילה מדויקת

הצעת המחיר שמספק קונה זהב כוללת את מכפלת ערך הזהב בסך משקלו מתוך הפריט השלם. יחד עם זאת, פעמים רבות ניתן למכור את הזהב יחד עם שאר המרכיבים של אותו הפריט, במידה ואף הם ניתנים למיחזור. בתור דוגמא נציין מכירת כלי מטבח ממתכת המעוטרים בקישוטי זהב או פסולת אלקטרוניקה שכוללת בתוכה זהב בכמות מסויימת.

בכל המקרים, שקילה מדויקת על ידי חברת קניית זהב מקצועית תספק לכם הצעת מחיר שמשקפת את הערך האמיתי של הזהב שברשותכם.

ערך הזהב

את סוגיית אחוז הזהב ומשקלו כבר הבנתם, אך מה לגבי הערך שלו לביצוע המכפלה? ובכן, מחיר הזהב אינו נקבע בשוק החופשי, כי אם אלא דרך בורסה ייעודית שקובעת את שער הזהב היומי. השער נקבע עלפי תנודות סחר החליפין בין מספר בנקים גדולים שמחזיקים זהב רב וכל זאת בצמוד לדולר.

מכך ניתן להבין כי כל עסקת קניית זהב צריכה לשקף את שער הזהב היומי שנקבע לאותו יום במעמד החוזה. ניתן כמובן לתת או לקבל הצעת מחיר נמוכה או גבוהה משער הזהב וההחלטה אם להיענות בחיוב או לדחות נמצאת בידיו של הלקוח.

למשל, במקרים רבים כאשר לחפץ השלם ישנה משמעות מעבר לסך הזהב שבו, תינתן הצעת מחיר שונה, שאינה תלויה בשער הזהב של אותו היום, והכל תלוי ברצון ובהערכת השווי המקצועית של החברה שתתקשרו עימה.

גאיה קונה מתכות יקרות. אנחנו קונים זהב במזומן תשלום על המקום.

התקשר אלינו עכשיו למספר 1800-800-878

וקבלו הצעת מחיר לפינוי פסולת!

Добавить комментарий

Перейти к содержимому