חברת גאיה מחזור

מחפשים קונה מתכות? כך תבחרו חברה שקונה, אוספת וממחזרת מתכות

ענף מיחזור המתכות גדל בקצב מהיר, והמודעות לחשיבות המיחזור של מתכות גבוהה הרבה יותר מבעבר.

אם מצאתם את עצמיכם עם פסולת מתכתית רבה, אם אתם מחפשים חברה שתמחזר את הפסולת הזו ושאגב כך גם תשלם לכם בעבורה, הנה כמה טיפים שיובילו אתכם לחברה מקצועית במיוחד.

5 טיפים לבחירת חברה לקניית מתכות

1. חשוב שתוודאו שאתם פונים לחברה המתפקדת כ"אוספת פסולת", הרשומה כעוסק מורשה או כחברה בע"מ. כאמור, ענף מיחזור המתכות גדל בקצב מהיר, הפיקוח על התחום עדיין לא גבוה מספיק וכך קורה, שעדיין פועלים עוסקים בענף אשר מוציאים חשבוניות מס פיקטיביות שלא משקפות את זהותם האמיתית. וודאו שהגעתם למקצועניים המורשים לפעול בתחומם כדי שתקבלו את השירות הכי טוב שיש, וגם כדי שלא תשתפו פעולה עם גורמים שפועלים באופן פירטי ולא חוקי.

2. חשוב לפנות לחברה שיש לה ניסיון בתחומה ושפועלת כבר כמה שנים בענף, כי ניסיון מעיד יותר מכל על איכות של שירות, וכדי שזה יהיה הכי טוב שיש, חשוב שתעבדו עם אנשי מקצוע שיש להם המון ניסיון. מעבר לזה, חשוב שמלאכת האיסוף של הפסולת תתקתק, כדי שלא תשתבש לכם שגרת היום, וזו עוד סיבה טובה לעבוד עם ח'ברה רציניים שיודעים את העבודה.

3. רצוי לבדוק קודם כל איזו תמורה כספית אתם מקבלים עבור הפסולת המתכתית שקונה מכם החברה. כאמור, הענף הזה מתרחב, ועוד ועוד חברות שמציעות מיחזור מתכות מתווספות אליו.
כמו בכל ענף, גם בענף הזה יש תחרות, וזה אומר טווח מחירים שמשתנה מחברה אחת לשנייה.
כדי שתקבלו תמורה כמה שיותר ידידותית לכיס, כדאי לברר מחירים מראש.

4. כנסו לאתר החברה, שוטטו בו, בדקו את המידע שמופיע בו והתרשמו ממידת האיכות של התוכן שהוא מציע. חברה שהיא קונה מתכות, שיש לה אתר שנראה טוב ושמציע ערך מוסף לגולש תיצור בכם רושם חיובי יותר בהשוואה לחברה באותו התחום, שהאתר שלה מדשדש ולא עדכני.

5. חשוב שתצרו קשר עם חברה שנראית לכם אמינה ושאתם מרגישים שאתם יכולים לסמוך על השירות שלה ועל שיקול הדעת שלה. הנושא הזה חשוב מאוד כאשר מדובר בתמחור של הפסולת המתכתית, היות שתמחור זה משתנה בהתאם לאיכות המתכת ולמשקל שלה. חברה שחורטת על דגלה יושרה ושקיפות, תיטע בכם ביטחון ותגרום לכם להרגיש שקטים יותר מעצם הידיעה שהתמחור שניתן לכם הוא הוגן ולוקח בחשבון גם את הצרכים שלכם.

דילוג לתוכן