חברת גאיה מחזור

פירוק מפעלים באמצעות חברה מקצועית

גאיה היא החברה המובילה בתחום של מיחזור מתכות ומיחזור נחושת וכבלים.
אנחנו קונים כבלים למיחזור במחירים הכי טובים

פירוק מפעלים נשמע תהליך פשוט אבל בפועל זהו תהליך מורכב שיש לבצע אותו בזהירות רבה.
הדרך שהוכחה כיעילה ביותר לביצוע התהליך ולכזאת שחוסכת בזמן ובעלויות, היא באמצעות התקשרות עם חברה מיחזור ירוקה אשר דואגת להריסת המפעל בעצמה ואף לרכישת החומרים השונים הקיימים בו. מייד תבינו כיצד הדבר מבוצע.

מה יקרה אם לא תשכילו לבצע את פירוק המפעל בצורה נכונה?

חשוב להבין כי במהלך פירוק מפעלים מצטברת פסולת רבה. הפסולת יכולה להיות מסוגים שונים כגון:

  • פסולת בניין – חומרי בניין, בטון, מוטות וברזלים.
  • פסולת אלקטרוניקה- מחשבים, שרתים, כבלים, סוללות ומצברים.
  • פסולת פלסטיק ומתכת – כסאות, שולחנות, ארונות וכו'.
  • פסולת נייר – ניירות משרד, ניירות ארכיב, ניירות שמשמשים לייצור התעשייתי.
  • פסולת של חומרים מסוכנים – כימיקלים, בקבוקי גז ועוד.
  • ועוד מגוון רחב של סוגי פסולת שחלקם ניתנים למיחזור וחלקם מחייבים הטמנה באתרי פסולת רגילים או בתנאים מיוחדים, כגון במקרה של אסבסט, מתכות ועוד.

לפי החוק בישראל, חל איסור מוחלט על השלכת פסולת במקום אשר אינו מאושר לכך מראש. כך יוצא שבמידה ותעמיסו את פסולת הפירוק על גבי משאיות ותשלחו את כל הפסולת על שלל סוגיה לאתרי הטמנה רגילים, אתם למעשה עוברים על החוק וחושפים את עצמכם לתשלום קנסות כבדים ואף לאישומים פליליים. לכן, כאשר מפרקים מפעל או מעבירים אותו דירה, חשוב מאוד להתקשר עם חברה שתוודא כי הפסולת מועברת למקומות אשר מאושרים לכך, בתיאום מראש תוך טיפול בכל הבירוקרטיה.

פירוק תשתיות

כיצד שירותי המיחזור נכנסים לתמונה?

לא כל סוג של פסולת שמפונה מהמפעל שלכם חייב לעבור אוטומטית למרכזי הטמנה, שכן חלק מהפריטים והחומרים יכולים לעבור שימוש מחדש, כגון במקרה של נייר, פלסטיק, מתכות, אלומיניום ועוד. התקשרות עם חברת פירוק מפעלים מקצועית אשר דוגלת גם במגמה ירוקה, מהווה למעשה הזדמנות פז עבורכם להפוך את הפסולת שלכם לזהב, מה שיבוא לידי ביטוי בעלויות מופחתות בתימחור פרויקט הפירוק כולו. בפועל, החברות הללו מציעות מחירים מאוד אטרקטיביים כאשר מדובר בפסולת שניתנת למיחזור וכולם מרוויחים מהעניין, גם החברה המפנה, גם אתם ולמעשה כולנו, בשל השמירה על סביבה נקייה יותר.

תהליך המיחזור מתחיל כבר במתחם עצמו, עם מיון פסולת המפעל לפי סוגים והעמסתה על גבי משאיות למרכזי המיון של החברה המפנה. שם מבוצע מיון קפדני יותר של הפסולת – חוטי חשמל וכבלים מופרדים ממכשירים חשמליים ומתכות מופרדות מפלסטיקים. בנקודה מסוימת החומרים מועברים לתהליכי מיחזור ייעודיים עבורם ולאחר מכן ניתן לבצע בהם שימוש חוזר.

היתרונות של חברת גאיה

 

חברת גאיה היא בדיוק החברה שכדאי להתקשר עימה כאשר מעוניינים לפרק מפעל בצורה יעילה וירוקה. צוות החברה דואג לאפיין כל מפעל על פי סוג התעשייה הספציפי שלו ובהתאם לזאת מכין תוכנית דקדקנית אשר כוללת פינוי מושכל של הפסולת לאתרי הטמנה ייעודיים ולמפעלי מיחזור מסודרים. בידי חברת גאיה צי כלי צמ"ה אשר מסוגל לעמוד בכל משימה, מנהלי פרויקטים בעלי ניסיון רב, צוות מקצועי ומיומן וביטוח לכל העבודה. בין אם המפעל שלכם הוא עסק קטן ובין אם מבנה גדול שמחייב עבודה בגובה, האנשים המקצועיים של גאיה יוכלו לבצע עבורכם את הפירוק ללא בעיות מיוחדות.

logo gaya

התקשר אלינו עכשיו למספר 1800-800-878

וקבלו הצעת מחיר לפינוי פסולת!