חברת גאיה מחזור

מיחזור אלקטרוניקה

גאיה היא החברה המובילה בתחום של מיחזור מתכות ומיחזור נחושת וכבלים.
אנחנו קונים כבלים למיחזור במחירים הכי טובים

אחד מסוגי הפסולת המזיקים ביותר לסביבה הוא הפסולת האלקטרונית, שקרויה גם "פסולת אלקטרוניקה" ובאנגלית E-waste. אמנם לא מדובר בפסולת הנפחית ביותר, אך השפעותיה המזיקות גדולות עד לאין שיעור מאשר פסולת ביתית רגילה. במדינות רבות בעולם מיחזור אלקטרוניקה הינו מתקדם ביותר ומוסדר בחוקים רבים. במדינת ישראל סוג זה של מיחזור נמצא עדיין בחיתוליו אך ניצנים של חוק והסדרה כבר נותנים את אותותיהם וכיום עשרות אלפי טונות של פסולת אלקטרונית מועברים למיחזור מדי שנה, במקום להיקבר באדמה.

מהי פסולת אלקטרוניקה?

פסולת אלקטרוניקה מוגדרת ככל סוג של פסולת שכוללת בתוכה רכיבים 
אלקטרוניים או מקורות כוח. 

יוצא מכך כי האדם הינו למעשה צרכן "כבד" של מוצרי אלקטרוניקה, שנצרכים, מסיימים את תפקידם ומושלכים לפח. בקטגוריה זו ניתן למצוא מוצרים רבים שכוללים:

  •  מכשירי חשמל ביתיים (ממקרר ועד טוסטר קטן)
  •  מכשירי תקשורת
  •  סוללות
  • מכשירים רפואיים
  •  כבלים
  • אמצעי תאורה ועוד.

חוק מיחזור פסולת אלקטרוניקה

חוק מיחזור פסולת אלקטרוניקה קובע כי כל מי שעוסק בייצור, ייבוא או שיווק של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה מחויב בשליחת מוצרים למיחזור בכמות זהה לזאת שסופקה על ידו ללקוחות

זו הסיבה מדוע על פי חוק כאשר מזמינים מוצר חשמלי חדש, חברת ההובלה מחויבת לפנות את המוצר הישן ללא תשלום מצד הלקוח. אם אתם בעלי עסקים שכאלה, הדרך הטובה והיעילה ביותר שתעזור לכם לשמור על תהליכי מיחזור אלקטרוניקה קבועים ומסודרים, היא באמצעות התקשרות עם חברת "גאיה". 

אנו נרכוש מכם את כל הפסולת שברשותכם ונדאג לפנותה לטובת מיחזור ומיצוי חומרי הגלם מתוכה לשימוש חוזר.

תהליך ההתקשרות עימנו כולל ייעוץ שיעזור לכם לעמוד בכל תנאי החוק, הצבת פחי מיחזור ייעודיים בשטח המתחם, פינוי קבוע או מתואם מראש של הפחים וכל זאת ללא תשלום. גם כמנהלי מוסדות, ארגונים ומקומות עבודה בתחומים אחרים רצוי כי תתקשרו עימנו (למרות שאתם לא מחוייבים לכך לעומת ספקים, יצרנים ויבואנים של מוצרי אלקטרוניקה), מאחר ובמידה ותשליכו את הפסולת האלקטרונית שלכם (מחשבים ישנים למשל) במקום שאינו מיועד לה, הרי שאתם מסתכנים בקנסות אדירים ואפילו אישומים פליליים. ההתקשרות עם חברת גאיה תמנע מכם את הסיכונים הללו, ועל הדרך תוכלו גם אתם לתרום לעולם ירוק ובריא יותר לכולנו.

לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון :1800-800-878

התקשר אלינו עכשיו למספר 1800-800-878

וקבלו הצעת מחיר לפינוי פסולת!

דילוג לתוכן