חברת גאיה מחזור

כל הסיבות למחזר מחשבים

כשאנחנו שומעים את הביטוי "מיחזור", אנחנו בדרך כלל חושבים על בקבוקי פלסטיק, בקבוקי זכוכית, פחיות, קרטונים או נייר. אבל תחום המיחזור עבר מקצה שיפורים אדיר, הוא מפותח היום יותר מבעבר וזה אומר שהיום ניתן למחזר מגוון רחב של חומרים, לרבות מתכות, מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים. אז בהקשר הזה, אם יש לכם בבית מחשב ישן, שאתם לא לגמרי יודעים מה לעשות איתו, הנה כל הסיבות למחזר אותו.

כי זה פשוט ודורש מכם מינימום משאבים

אנחנו יודעים, שמיחזור מחשבים יכול להישמע כמו משהו שדורש אנרגיה, אבל הוא לא באמת. קיימות היום בשוק המיחזור חברות שיגיעו אליכם הביתה לאסוף את המחשב הישן, כך שאתם לא צריכים לעשות שום דבר מלבד ליצור קשר עם החברה דרך אתר האינטרנט שלה או באמצעות מילוי טופס הפרטים המופיע באותו אתר. חברת גאיה, המתמחה בקנייה, באיסוף ובפינוי של פסולת אלקטרונית ושל פסולת מתכתית תדאג לפנות את המחשב הישן מהבית שלכם מבלי שתצטרכו לשלם על כך אפילו לא שקל אחד. פשוט, נכון? אז הנה סיבה טובה למחזר את המחשב הישן.

כי זה טוב למאזן האקולוגי

מיחזור מחשבים, כמו מיחזור של כל פסולת אחרת, עושה טוב לסביבה, מיטיב עם המאזן האקולוגי והופך את החיים של כולנו כאן לבריאים יותר. מיחזור מחשבים בפרט ומיחזור של כל פסולת אחרת בכלל עומדים כנגד זיהום האוויר, הצריכה האובססיבית ושימוש היתר בחומרים כימיים- ולכן הוא יאפשר לנו להכניס איזון אל חיי היומיום שלנו כדי ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר.

כי זה יפנה לכם שטח אחסון בבית לדברים חשובים

מיחזור מחשבים יפנה לכם המון מקום בבית, במיוחד אם המחשב שלכם הוא מהמחשבים הישנים והגדולים שתופסים הרבה מאוד נפח אחסון. ברוב הבתים, מחשב ישן מוכנס לבוידם, לאחד ממדפי ארון הבגדים או לארון הכניסה בבית- ואין שום סיבה שהוא יגזול מקום ללא סיבה. מחזרו את המחשב שלכם ותוכלו ליהנות מעוד שטח בבית בו תוכלו לאחסון דברים שהם שימושיים באמת עבורכם.

כי אולי אפילו תוכלו להרוויח מזה כסף

במקרים מסויימים, אם מדובר בפסולת רבה של מחשבים ומוצרי אלקטרוניקה אחרים (אם למשל, מדובר במשרד שלכם או בעסק הפרטי), אתם יכולים אגב המיחזור אפילו להרוויח קצת כסף. אז נכון, לא מדובר בתשלום שיאפשר לכם לחסוך כדי לרכוש כרטיס טיסה לחו"ל, אבל תודו שזה נחמד ליהנות מכל היתרונות שציינו לעיל, ואפילו לקבל על כך תמורה כספית.

דילוג לתוכן