חברת גאיה מחזור

מיחזור אלקטרוניקה בתל אביב באמצעות חברה גאיה

2

מיחזור אלקטרוניקה הפך בשנים האחרונות לנושא חשוב ביותר וזאת בשל הבנת ההשפעות המזיקות המוכחות שיש לפסולת זו על בריאות האדם ואיכות הסביבה של כולנו. על מנת להימנע מחדירת מתכות כבדות, מעכבי בערה וחומרים מזיקים אחרים שנמצאים במוצרי אלקטרוניקה אל הקרקע ומי התהום שלנו, יש לבצע תהליכי מיחזור מתאימים שבסופו של דבר משיבים גם חומרי גלם רצויים בחזרה לשימוש. בעלי עסק בתל אביב ומעוניינים להתחיל לבצע תהליכי מיחזור אלקטרוניקה מעתה והלאה? רצוי כי תפנו אל חברה גאיה. כיצד באפשרותנו לעזור לכם? מייד תבינו.

מיחזור אלקטרוניקה – כיצד תעזור לכם חברה שמתמחה בכך?

שירותי מיחזור אלקטרוניקה בתל אביב שניתנים על ידי חברה מקצועית, נועדו לעזור למוסדות, חברות ועסקים להתנהל נכונה מבחינת הטיפול בפסולת אלקטרונית שהם מייצרים ולהימנע מהסתבכות עם הרשויות, קנסות ואף האשמות פליליות. השירות כולל את האפשרויות הבאות:

  • ייעוץ – כאשר מצטברת פסולת אלקטרוניקה, חשוב לדעת כי אין להשליכה בפחים רגילים וזאת על פי חוק. ההתקשרות עם חברת המיחזור תאפשר לכם לקבל ייעוץ מלא באשר לתקנות החוק החלות על הארגון שלכם.
  • מתן פתרונות – חברת המיחזור יכולה לספק לכם של פתרונות שימנעו הגעה לא רצויה של פסולת אלקטרוניקה אל פחי אשפה רגילים ולפעול למען המיחזור שלה. מבין פתרונות אלו – פחי אשפה ייעודיים לפסולת אלקטרוניקה וארגזי אשפה לסוללות.
  • פינוי – ניתן להזמין את חברת המיחזור על בסיס קבוע לשם איסוף הפסולת או לחלופין, על בסיס מזדמן לפי קריאה.

ביצוע תהליך ההתקשרות בפועל

פסולת אלקטרוניקה נחשבת לכל סוג של פסולת שמקורה ממכשירי חשמל וציוד אלקטרוני וגם ספקי כוח שונים – מחשבים, כרטיסי רשת, כבלים, סוללות, מצברים, לוחות אם, כרטיסי זיכרון, שרתים ועוד. מכך ניתן להבין כי מדובר בפסולת הטרוגנית שמכילה חומרים שונים שאותם יש להפריד ולמיין בטרם ביצוע פעולות כימיות או פיזיקליות שונות לצרכי מיחזור. בהתאם לזאת, תהליך ההתקשרות עם חברת המיחזור לצרכי פינוי פסולת אלקטרונית כולל פגישה או שיחה עם מנהל עבודה, חישוב הכמויות של פסולת האלקטרוניקה, הגעה של רכב פינוי בצורה מסודרת למתחם, איסוף של כל הפסולת ומשם העברתה אל מרכז מיון ראשוני.

לאחר מכן מופרדים האלמנטים השונים מהמארזים שלהם, חוטי הנחושת נאספים, הפלסטיק מורחק, המתכות הכבדות עוברות שינוע למרכזי מיחזור מיוחדים ושאר הפסולת שאינה ניתנת למיחזור, מועברת להטמנה. כמובן שאתם כמזמיני העבודה מקבלים לידיכם תעודה שמעידה על כך שמסרתם את התכולה למיחזור, אשר כוללת תאריך, פירוט של מספר הפריטים, המשקל שלהם וחותמת של חברת המיחזור עצמה. כל זאת לעיתים רבות ללא עלות כלל וכלל, ובאופן לגיטימי שמונע הסתבכויות עם הרשויות, קנסות ואישומים פליליים.

למידע נוסף על מיחזור אלקטרוניקה בתל אביב, אתם מוזמנים לפנות אל חברת גאיה.

התקשר אלינו עכשיו למספר 1800-800-878

וקבלו הצעת מחיר לפינוי פסולת!

דילוג לתוכן