חברת גאיה מחזור

מיחזור נחושת

אנחנו מומחים במיחזור נחושת. התקשרו אלינו עכשיו ל- 1800-800-878

או השאירו פרטים בטופס הצור הקשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר.

כחלק מהמגמה העולמית לשמירה על איכות הסביבה החל לצמוח לו תחום המיחזור לרבות מיחזור מתכות שונות וביניהם מיחזור נחושת .פעולת מיחזור נחושת היא פעולה חיונית שהכרחי ומשתלם לבצע אותה. מיחזור נחושת תורמת רבות לשמירה על איכות הסביבה בשתי רמות, ראשית מיחזור נחושת הוא חיוני שכן מדובר במשאב טבע מוגבל אשר עלול להסתיים יום אחד, מעבר להיותה משאב טבע מוגבל, מיחזור נחושת מקטין את כמות הפסולת שנוצרת ממכשור אשר מיוצר ממנה ומזהם את הסביבה באופן חריף ביותר. מיחזור נחושת זו פעולה שנעשית כיום במדינת ישראל, ונמצאת במגמת עלייה כל הזמן, יחד עם זאת היקפיה אינם רחבים דיים וכל שנה נערמות טונות רבות של פסולת מתכתית שונה אשר מזהמת את הסביבה. האחריות של מיחזור נחושת ומתכות באופן כללי מוטלת על כל אחד מאיתנו, החל מבתי אב פרטים שיכולים לבצע פעולת מיחזור נחושת על ידי מיחזור מוצרי מתכת שונים אשר יצאו משימוש וכלה במפעלים שמייצרים טונות של פסולת מתכתית כל שנה שיכולים להקטין את היקפיה על ידי מיחזור נחושת . האחריות של מיחזור נחושת  מוטלת  גם על הרשויות המקומיות שכן על מנת לבצע מיחזור נחושת יש להעבירה למפעלים מיוחדים אשר משתמשים בנחושת זו כחומר גלם ומסבים אותה למוצרים נוספים. ובכך על מנת לתרום לתהליך מיחזור נחושת הרשויות המקומיות צריכות להתגייס לפעולת איסוף הפסולת לשם מיחזורה.ביצוע מיחזור נחושת זוהי פעולה חיונית והכרחית ואינה ברת וויתור והיא נוגעת לכולנו.

יתרונות של מיחזור נחושת. כפי שכבר נאמר קודם לכן, מיחזור נחושת מקטין את צריכת הנחושת העולמית ובכך מגביר את סיכויי ההישרדות של משאב טבע זה. נחושת כמו סוגי מתכות נוספים היא משאב בכמות מוגבלת ואם לא תתבצע מיחזור נחושת אנו עלולים למצוא עצמינו במחסור עצום בחומר זה. מעבר לכך, מיחזור נחושת מקטין את הקפי הפסולת הבלתי מתכלה שמציפה את כדור הארץ, ומקטין את היקפי הזיהום. נחושת ומתכות שונות נוספות , פסולת בניין וכיוצא בזה מתערמים באיזורים שונים בארץ ומזהמים את החופים ואת הקרקע עליה אנו חיים, מיחזור נחושת יקטין באופן משמעותי את זיהום הקרקע האויר והים. מיחזור נחושת במידה רבה גם מקטין עלויות שכן על פסולת מתכתית ניתן להזדכות פעמים רבות וכך למעשה לקבל בעדה תמורה כלשהיא, כלומר, בעת מסירת נחושת לצורך מיחזור נחושת פעמים רבות ניתן לקבל החזר כספי כלשהו, מה שלא ניתן לקבל במידה ומשליכים אותה לפח, מה שהופך את הפעולה של מיחזור נחושת לפעולה כלכלית כדאית.

חברות שעוסקות בפעולת מיחזור נחושת. אחת החברות הבולטות אשר עוסקות בפעולת מיחזור נחושת היא חברת גאיה ישראל. חברת גאיה עוסקת במיחזור של מתכות ואלקטרוניקה לרבות מיחזור נחושת . חברת גאיה מעניקה שירותי מיחזור למעלה מ4 שנים וכיום תופסת חלק נכבד משוק המיחזור בארץ באופן כללי ושוק מיחזור נחושת בפרט. מעבר לפעולת מיחזור נחושת ,חברת גאיה מבצעת פעולת מיחזור של מתכות נוספות וחומרים שונים לרבות מחשבים ומוצרי אלקטרוניקה נוספים. חברת גאיה מעניקה שירותים למפעלים, חברות- פרטיים ומוסדיים, גורמים פרטיים וגורמים מחו"ל. חברת גאיה מעניקה שירותים משלימים לשירותי מיחזור נחשות לרבות רכישה, איסוף, מיון הפסולת ומיחזור שלה, ומפעילה שישה מוקדי איסוף פסולת לצורך מיחזור נחושת ומתכות שונות בכל חזלקי הארץ. חברת גאיה מאמינה בהגברת המודעות לצורך במיחזור בכלל והצורך של מיחזור נחושת  בפרט, כמו כן חברת גאיה מתמידה בהעברת מסרים חוזרים ונשנים לעידוד השמירה על איכות הסביבה.

דילוג לתוכן