חברת גאיה מחזור

פינוי משרדים – למה כדאי להזמין חברת מיחזור?

"מעבר דירה" הוא דבר שמתקשר לרובנו בכל הקשור לדירות מגורים, אך גם משרדים למיניהם צריכים לעיתים "לעבור דירה" או פשוט לעבור פינוי ולהיסגר. כפי שתבינו מייד, פינוי משרד עשוי לטמון בחובו אתגרים לא פשוטים, כאלה שרק חברת מיחזור תדע להתמודד איתם בצורה מקצועית.

נקודות התורפה בפינוי המשרד

המשרד שלכם צריך להתפנות וסוגר את שעריו לאחר שנים רבות. סביר להניח שהוא כולל בתוכו פסולת מסוגים שונים – ערימות של ניירת שהצטברה, מסמכים וקלסרים ישנים, מכשירי חשמל, ציוד משרדי ועוד. גם אם המשרד שלכם אמור לעבור למקום אחר וחומרים רבים כבר ארוזים ומוכנים למשלוח לכתובת החדשה, הפסולת הינה חלק בלתי נפרד מהחיים במשרד וככל הנראה גם אתם בחרתם להתחדש במגוון מכשירים ומעוניינים להיפטר מהישנים.

האם ידעתם שחל איסור על השלכת פסולת מכל סוג שהוא במקום שאינו מאושר לכך על פי חוק? פינוי משרדים באופן שכולל השלכה של פסולת נייר, אלקטרוניקה, מתכת וכו' בפח השכונתי הצמוד למבנה או חלילה, על המדרכה ברחוב, מהווה עבירה פלילית ואתם עשויים להסתבך בצורה רצינית עם אישומים פליליים וקנסות כספיים גבוהים מאוד.

כיצד חברת מיחזור תמנע מכם להסתבך?

כשמתמודדים עם פסולת רבה בעת פינוי המשרד, רצוי לפשט את התהליך ולפנות אל ישות מקצועית שפסולת מבחינתה שווה זהב. זוהי חברת מיחזור שתבצע איסוף, פינוי ושינוע ע"פ חוק של כל סוגי הפסולת שיוותרו במשרד שלכם ותטפל בכל הבירוקרטיה הנדרשת. באופן זה אתם לא מסתבכים או מסתכנים מול הרשויות וכל האחריות עוברת לחברת המיחזור. חברת המיחזור אף יכולה לייעץ לכם אילו סוגי פסולת אתם כן יכולים להשליך בפח הקרוב למבנה ואילו חייבים לפנות על פי חוק לאתרים ייעודיים.

במידה והפסולת שלכם כוללת אלמנטים שניתנים למיחזור מחדש, חברת המיחזור אף עשויה להציע לבצע את כל פעולת הפינוי ללא עלות או בעלות מופחתת. הסיבה לכך היא הערך הכספי שניתן לייחס לסוגי פסולת מסוימים, כדוגמת מתכות ופסולת אלקטרוניקה. בנוסף, פינוי משרדים נוגע לעיתים במסמכים ומחשבים שבהם מאוחסנים פרטים רגישים מאוד על העסק עצמו או על לקוחות ואנשי קשר שונים. על מנת שמידע זה לא יזלוג או ייפול לידיים הלא נכונות, חשוב מאוד להתקשר עם חברת מיחזור שתדע לפנות את כל הפסולת תוך שמירה על דיסקרטיות והגעת הפסולת ליעד ללא עצירות ביניים.

באופן זה גם תוכלו להיות בטוחים שלא תסתבכו עם רשויות החוק וגם תשמרו על סודיות המסמכים והמידע הרב המאוחסן על גבי התקנים שונים שהינכם מעבירים כפסולת לאתרי הטמנה או לצרכי מיחזור.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן